Albi Můj Bar Dámská sklenice na pivo Moje denní dávka vitamínu B 400 ml

Produkt nemá žádné parametry.

Produkt nemá žádné parametry.

Pivu zdar a ať chutná! To je spojení, které je nám notoricky známo. Jsme národem pivařů. Nejlépe se pivo vychutná z pořádné sklenice a ještě lépe s vtipným motivem. Nejenom že se člověk pobaví, ale zaručeně si svou sklenici vždy pozná. Takže pivu zdar a ať chutná!

Albi Můj Bar Dámská sklenice na pivo Moje denní dávka vitamínu B 400 ml

Produkt zatím nemá žádné recenze.