Albi Můj Bar Sklenka na víno Vyvážená dieta 220 ml

Produkt nemá žádné parametry.

Produkt nemá žádné parametry.

Přinášíme vám kolekci skleniček Můj bar, ve které jsme neopomněli ani na milovnice dobrého vína. Každá žena si zde v humorných textech najde tu svou. Která sklenička na víno zaujala vás?

Přinášíme vám kolekci skleniček Můj bar, ve které jsme neopomněli ani na milovnice dobrého vína. A protože piva už bylo dost, skleničky na víno jsou zaměřené speciálně na ženy. Důvodem, proč je víno tak oblíbené, je hned několik. Od jeho lahodné chuti, po tvorbu krvinek v těle, relaxace, ale hlavně, hlavně té skvělé nálady! Každá žena si ve vínu najde to své. Aby si každá našla i svou skleničku, od toho jsme tu my. Skleničky na víno s humorným potiskem jsou nejen skvělým dárkem pro kamarádku, dárkem pro kolegyni, ale zkrátka pro každou milovnici vína. Která zaujala vás?

Objem: 220 ml

Skleničky na víno nejsou vhodné do myčky nádobí.

Albi Můj Bar Sklenka na víno Vyvážená dieta 220 ml

Produkt zatím nemá žádné recenze.