Crystalex Sklenice Crystal na víno Viola Rainbow 350ml 6ks

Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Skleněný shop cz

Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč96 % • 14 064 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Objem
350 ml
Určení
na víno

• , zakoupeno v Skleněný shop cz

Ještě jsem nepoužil, ale vidím to velice dobře.

• Prakticka pro rozpoznani sklenic
    • Barevna nozka spestruje design
  • , zakoupeno v Skleněný shop cz

Mám již druhou sadu časem se mi povedlo rozbít 4 ks tak jsem ráda že jsem je sehnala na internetu

Objem
350 ml
Určení
na víno

Set sklenic na bílé víno. V setu je 6 sklenic, každá s jinou barvou jako na obrázku. Tato sklenice na bílé víno je vhodná pro podávání především bílých vín, ale můžou se v ní podávat i některé destiláty nebo dolihované vína. Sklenička vyniká svým klasickým a zároveň ojedinělým tvarem připomínajícím lehce rozevřený tulipán – tělo kalíšku je baňaté a směrem k hrdlu se uzavírá, aby dokonale kumulovalo aromatické látky nápoje. Při volbě sklenky pro bílé víno se přiklánějte spíše k menším velikostem. Takové skleničky se doporučují pro sladké a suché bílé víno a také pro některé odrůdy likérových vín typu portské nebo sherry. Skleničky jsou dodávány ve speciálním dárkovém balení s motivy dekorace Rainbow.

Ve správné sklenici Váš oblíbený nápoj bude chutnat mnohem lépe. Pro správnou volbu skleničky můžete využít náš průvodce výběrem sklenic.

Crystalex je tradiční výrobce českého skla. Sklárna se vyznačuje svou automatizovanou výrobou a použitím vysoce kvalitního křišťálového skla zvaného „crystalin“ bez použití olova (tzv. bezolovnaté sklo). Jeho přednosti jsou vysoká průzračnost a mechanická odolnost. Precizně formované, tenkostěnné kalíšky s hladkým okrajem dávají vyniknout i nejjemnějším vínům, elegantní odlivky zvýrazní chuť jiných, stejně oblíbených nápojů. Skleničky výrobce Crystalex jsou ozdobou každé slavnostní tabule a také poslouží jako vhodný doplněk neformálních setkání. Nedekorované sklo je vhodné pro mytí v myčkách. Každý z výrobků, který je určen pro kontakt s potravinami, podléhá přísným předpisům o zdravotní nezávadnosti. Jeho kvalitu dokazuje certifikát příslušného institutu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 5 359 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Skleněný shop cz

Ještě jsem nepoužil, ale vidím to velice dobře.

• Prakticka pro rozpoznani sklenic
    • Barevna nozka spestruje design
  • , zakoupeno v Skleněný shop cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 5 359 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Skleněný shop cz

Výhoda je, že jsou barevně odlišené, takže si každý pozná svou sklenici a dobře se z nich pije jak bílé, tak červené víno :-).

Ještě jsme nepoužili.

• , zakoupeno v Skleněný shop cz

Mám rád sklenice na víno tenkostěnné s pokudmožno ostrým okrajem, což se mi splnilo nákupem. Jsem proto spokojen, navíc i dizajn je příjemný.

• , zakoupeno v Skleněný shop cz

Krásné barvy a jsou úžasné

• , zakoupeno v Skleněný shop cz

Zakoupila jsem jako dárek pro příbuzné, sami si tyto skleničky vybrali.

• , zakoupeno v Skleněný shop cz

Mohlo by být více barevnější. Ale jinak, ok.

• , zakoupeno v Půllitr.cz

• Velice pěkná sada sklenic na víno.

Koupila jsem dceři - dárek k vánocům. Líbily se jí pěkně barevné odlišené sklenice na víno.