Crystalex Sklenice ISLANDS 310 ml

• Krasne skleničky!
    • Možnost do nich vyrýt napisy

Skvěle!

• , zakoupeno v Skleněný shop cz

Byl to požadovaný dárek.Celková spokojenost.

• , zakoupeno v Skleněný shop cz

• Tyto sklenice vžádném případě nedoporučuji!!! Z 6ti zakoupených sklenic po dvou dnech prasklo 5 ks, umýval jsem je ve vlažné vodě , jedna mě praskla v ruce a ostatní na odkapávači nádobí a ta poslední při nalétí rumu, vzhledem k tomu, že panák rumu několikanalsobně přesahoval cenu sklenice tak to byla opravdu poslední kapka trpělivosti s ťemato sklenicema, já už si je opravdu nekoupím, nechápu jak si výrobce může dovolit pustit na trh takový drek!

Objem
310 ml

Designová sklenice z bezolovnatého křišťálového skla na rum, koňak nebo whisky.

Broušený ústní okraj sklenice.

Výrobní kartoinové balení obsahuje 6 ks sklenic. Uvedená cena je za 1 ks.

Přejete-li si obdržet sklenice v originálním balení zadejte při objednávce příšlušný počet kusů.

Na sklenice nedoporučujeme pískovat.

3zákazníci nedoporučují produkt

• Krasne skleničky!
    • Možnost do nich vyrýt napisy

Skvěle!

• , zakoupeno v Skleněný shop cz

Byl to požadovaný dárek.Celková spokojenost.

• Pouze hezký vzhled
    • Tyto sklenice nemohu doporučit a nejsem první ani poslední. Po 2.použití a umytí mi již 2 skleničky z ničeho nic za klidu praskly a zbylo z nich jen dno. Kdepak asi odborníci z Crystalexu udělali chybu ?
    • Další sklenička bezdůvodně v klidu praskla. Už zbývají pouze 3.
    • Musím upravit recenzi. Praskla další sklenička po umytí vlažnou vodou při schnutí po 15 minutách bez sebemenšího dotyku a pohybu. Tyto skleničky jsou opravdu nehorázný šmejd. Zbývají už pouze 2.

• Krásný design
    • Sklenice samovolně praskají při mytí

Sklenice nám z nějakého důvodu samovolně praskají, jednou nám praskla při odkapání na utěrce a jedna rovnou ruce pod tekoucí vodou. Nechápu kde je chyba - vadná série sklenic?

• , zakoupeno v Skleněný shop cz

Krásný design, pevné sklo, skvěla cena.

• , zakoupeno v Skleněný shop cz

• Krásný a netradiční tvar, velký objem. Univerzální sklenička pro vícero destilátů.
  • , zakoupeno v Skleněný shop cz

Moc zajímavé skleničky, určitě se budou líbit.

• Krásný jednoduchý design

Objednává jsem je jako sklenice na kvalitní rum. S designem jsem spokojena.

• design