Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Sklenice J.P.Leroy s.r.o.

Partner sekce

Kulina.cz Kulina.cz
www.kulina.czJ.P. Leroy s.r.o. Sklenice OPTI 220 ml

Sklenice OPTI má tenkostěnné sklo, ale silné dno. Sklenice je vyrobena z kvalitního skla. Sklenice má objem 220 ml. Sklenice se prodávají v balení po 6ti kusech.

Uložit ke srovnání

J.P. Leroy s.r.o. Barevná sklenice VENEZIA 350 ml

Barevná sklenice VENEZIA je vyrobena z tvrdého skla. Tato sklenice se snadno udržuje, jelikož ji můžete umýt v myčce. Sklenice VENEZIA je moderní sklenice vhodná pro každodenní...

Uložit ke srovnání

J.P. Leroy s.r.o. Sklenice barevná 260 ml

Sklenice má tenkostěnné sklo, ale silné dno. Sklenice je vyrobena z kvalitního skla. Sklenice má objem 260 ml. Sklenice má mnoho barevné zabarvení. Sklenice se prodávají v...

Uložit ke srovnání

J.P. Leroy s.r.o. Sklenice whisky bar 260 ml

Sklenice na whisky má tenkostěnné sklo, ale silné dno. Sklenice je vyrobena z kvalitního skla. Sklenice má objem 260 ml. Sklenice má mnoho barevné zabarvení. Sklenice se...

Uložit ke srovnání

J.P. Leroy s.r.o. Sklenice Lesní jahody 200 ml

Sklenice s motivem lesních plodů je vyrobena z kvalitního skla. Designová sklenice LESNÍ PLODY má objem 200 ml. Sklenice LESNÍ PLODY se prodávají v balení po 6ti kusech.

Uložit ke srovnání

J.P. Leroy s.r.o. Sklenice Altina 200 ml

Sklenice je vyrobena z kvalitního skla. Sklenice je možno využít mnoha způsoby. Sklenice ALTINA má objem 250 ml. Sklenice ALTINA se prodávají v balení po 6ti kusech.

Uložit ke srovnání

J.P. Leroy s.r.o. Sklenice 200 ml

Sklenice je vyrobena z kvalitního skla. Sklenice je možno využít mnoha způsoby. Sklenice má objem 330 ml. Sklenice se prodávají v balení po 6ti kusech.

Uložit ke srovnání

J.P. Leroy s.r.o. Sklenice Meloun 200 ml

Sklenice je vyrobena z kvalitního skla. Sklenice je možno využít mnoha způsoby. Sklenice MELOUN má objem 200 ml. Sklenice MELOUN se prodávají v balení po 6ti kusech.

Uložit ke srovnání

J.P. Leroy s.r.o. Sklenice Bamboo 200 ml

Sklenice je vyrobena z kvalitního skla. Sklenice je možno využít mnoha způsoby. Sklenice BAMBOO má objem 325 ml. Sklenice BAMBOO se prodávají v balení po 6ti kusech.

Uložit ke srovnání

1 - 9 ze 9 produktů

Zboží oblíbených značek
na jednom místě:

Vybírejte ve slovenské verzi Heureka.sk: Poháre