Luminarc Long drink Monaco 250ml 6ks

• silnostěnné, jednoduchý design

• kvalita
    • střízlivý a účelný design

• , zakoupeno v Kvalitnidomacnost.cz

Mám ráda jednoduchý design, takže tyto sklenice pro mě byly jasnou volbou. A ta cena - to je skoro zadax! Koupila jsem je k Dolce Gusto na Ice Capuccino a Ice Tea a super!!!

Objem
250 ml

Long drink Monaco značky Luminarc.

• sklenice na koktejly
  • barva transparetní
  • 6,8 x 6,8 x 12 cm
  • vhodné do myčky na nadobí
  • materiál tvrzené sklo
  • sklenice vydrží  větší teplotní šoky, drobné nárazy a časté mytí v myčce, díky použitému materiálu
  • odolnost skla podporuje také proces temperace při výrobě, který zajistí mechanickou a tepelnou odolnost
  • sklo patří mezi neporézní materiál, a proto na něm neulpívají žádné mikroorganismy, které by mohly vést ke kontaminaci bakteriemi
  •   sklenice na koktejly Luminarc tak představují dokonalého prostředníka pro vychutnání si opravdové chuti nápoje

Obsah balení: 6 ks sklenic

Křehké zboží pečlivě balíme. Ještě nikdy se nestalo, že by bylo během cesty poškozeno.

• , zakoupeno v cz-skladem.cz

• silnostěnné, jednoduchý design