Orion Sklenice vysoká TRUVA 6 ks 350 ml

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v decoDoma

Tyto sklenice jsou moc krásné, zajímavý tvar. Budou předány jako dárek.
    Věřím, že udělají velkou radost.
    Doporučuji Všem, kteří mají rádi krásné věci .

• , zakoupeno v decoDoma

Tyto sklenice jsou moc krásné. Jednak tvarově i velikostí. Byla jsem jimi velmi překvapena a měla jsem z nich velkou radost. Určitě doporučuji.

Doporučuji.

Produkt nemá žádné parametry.

originální tvar vyrobeno z kvalitního skla

Sklenice Truva mají speciálně řešený tvar dna a obvod sklenice se od spodu k vrchní části rozšiřuje. Sklenice jsou vyrobeny z kvalitního čirého hladkého skla. Jsou vhodné, jak do mikrovlnné trouby, tak i do myčky na nádobí. Balení obsahuje 6 kusů sklenic. Materiál: sklo Rozměry: pr. 9 cm x 13 cm, objem 0, 35 l

• , zakoupeno v decoDoma

Tyto sklenice jsou moc krásné, zajímavý tvar. Budou předány jako dárek.
    Věřím, že udělají velkou radost.
    Doporučuji Všem, kteří mají rádi krásné věci .

Doporučuji.

• Příjemný design.
  • , zakoupeno v decoDoma

Sklenice koupeny jako dárek, který potěšil. Mají pěkný tvar a jsou lehké do ruky.

• Krásné lehké skleničky

Lehké krásné skleničky, do ruky super, vybrala jsem dle recenzí a spokojenost.
    Možná si objednám ještě jednu sadu.

• , zakoupeno v decoDoma

tenké sklo, hezký tvar a šikovná velikost,
    objednala jsem již podruhé

• , zakoupeno v decoDoma

• Elegantní skleničky se zajímavým provedením.

Velice vkusné sklenky, které jsou ozdobou stolu. Hezky se z nich pije, mají tenké sklo, jsou lehké a potěší oko.

• , zakoupeno v decoDoma

• tyto skleničky jsem již kdysi zakoupila, už nevím kde, nějaké se již rozbily, marně jsem sháněla stejné(šikovná velikost a tvar). Jsem ráda, že jsem na ně u vás narazila
  • , zakoupeno v decoDoma

Hezké, povedené sklenice za přijatelnou cenu.