Orion Tuana sklenice 0,34l

Produkt: sklen. 330ml, 6ks, TUANA v.14cm - long drink V případě požadavku konkrétní barvy nás prosím kontaktujte a prověříme její dostupnost. U nás v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz...
Doporučená nabídka NašeNádobí.cz

Skladem • 1 varianta69 Kč99 % • 1 433 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 6 095 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč96 % • 8 756 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 10 221 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Více než měsíc • 1 varianta79 Kč80 % • 416 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta89 Kč0 neověřených recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta78 % • 4 898 recenzíDalší informace

Objem
340 ml

• , zakoupeno v Orion

• Kvalitní sklo, hezký tvar.
    • Nevidím žádnou.

hezké

Objem
340 ml

Produkt: sklen. 330ml, 6ks, TUANA v.14cm - long drink

U nás v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz prodáváme více než 50 000 produktů. Proč nakoupit kvalitní zboží a příslušenství za rozumné ceny právě u nás?

• Potřebujete poradit s vybraným zbožím z této kategorie?
  • Rychlá expedice až k Vám domů. Nakupujte z pohodlí domova.
  • Pro domácnosti, kutily, řemeslníky, živnostníky a firmy v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz
  • U nás v e-shopu si vyberete z více než 50.000 produktů.
  • Dům - Dílna - Zahrada - Elektro - Kancelář - Koupelna - Kuchyně - Chovatelství - Auto a moto.
  • Máte nějaké dotazy? On-line zákaznická podpora: Pondělí - Pátek | 8:00 - 14:30.
  • Osobní odběr je možný na základě výzvy k vyzvednutí na adrese Brněnská 4646/69 - Prostějov.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč99 % • 1 433 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 6 095 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Orion

• Kvalitní sklo, hezký tvar.
    • Nevidím žádnou.

hezké